Svježe
EB-LINK FC Do FC optički kabelski kratkospojnik Cord Simplex Single-Mode 9/125 FC-FC,1 metar

EB-LINK FC Do FC optički kabelski kratkospojnik Cord Simplex Single-Mode 9/125 FC-FC,1 metar

Disponibilidad del producto: U trgovini
KM 23.75

FC/PC-FC / PC,Simplex,Singlemode,1 metar. Kompatibilan sa svom fcandardnom opremom i konektorima za optička vlakna. Keramički konektori osiguravaju nizak gubitak signala i visoku pouzdanost. FC/PC-FC / PC,Simplex,Singlemode,1 metar. Kompatibilan sa svom fcandardnom opremom i konektorima za optička vlakna. Keramički konektori osiguravaju nizak gubitak signala i visoku pouzdanost. Nudimo 100% novi optički kabl kvaliteta klase nosača i može se u potpunosti iskoristiti za vaše mo FC zahtjevne LAN/WAN Aplikacije, govorne projekte ili mrežne implementacije.

Karakteristike proizvoda

Srodni proizvodi

Axiom SFP+ primopredajni moduli su 100% kompatibilni u svim OEM aplikacijama Axiom SFP+ primopredajni moduli su 100% kompatibilni u svim OEM aplikacijama...

Ovaj primopredajnik je u skladu sa Zakonom o trgovinskim sporazumima (TAA) Ovaj Cisco onsSC+10g51.7 kompatibilni SFP+ primopredajnik pruža 10 GBasedwdm protok do 80km preko jednomodnog vlak

Konvertuje radio frekvencijske signale sa X10 PRO bežičnih kontrolera kao što su PHR04 , PHW04 D i PHR03 u X10 kontrolne signale Uključeno : (1) X10 Pro 16 Kanal Primopredajnik...

Karakteristike Axiom SFP GPON moduli primopredajnika su 100% kompatibilni u svim OEM aplikacijama Karakteristike Axiom SFP GPON moduli primopredajnika su 100% kompatibilni u svim OEM aplikac

Brzina prenosa podataka (Maks.) : 10.5 Gb / s.udaljenost (Maks.) : 10km Vrsta vlakana : SMF Talasna dužina : 1310nm Digitalna Dijagnostika : Da Brzina prenosa podataka (Maks.) : 10.5 Gb / s

CC2541 CC2540 Bluetooth 4.0 UART primopredajnik odbor modul transparentan serijski Port zamijeniti HM10 CC2541 CC2540 Bluetooth 4.0 UART primopredajnik odbor modul transparentan serijski Por

SFP10 GLRM2 Cisco SFP10gLrm2 kompatibilan 10 GBaseLRM SFP+ 1310nm 2km primopredajnik SFP10 GLRM2 Cisco SFP10gLrm2 kompatibilan 10 GBaseLRM SFP+ 1310nm 2km primopredajnik LODFIBER SFP10gLRM2

Visokokvalitetni kabl dizajniran za umrežavanje i okruženja podatkovnih centara Dužina 10 metara za pouzdane i brze veze između SFP+ omogućenih uređaja Tehnologija direktnog pričvrš�

Hi Letgo Nrf905 Wireless primopredajnik modul Nrf905 radni opseg : 433 / 868 / 915 MHz Radni napon : 2.7 3 .3 V modulacija : FSK / GMSK Broj kanala : 170 Hi Letgo Nrf905 Wireless primop

Domet : 10km (6.2 milja) Vrsta vlakana / kabla : Jednomodna vlakna (SMF) Talasna dužina : 1310nm Temperatura : Komercijalni Treća Strana; 100% Kompatibilan Domet : 10km (6.2 milja) Vrsta

Primarne informacije vrsta uređaja : faktor oblika primopredajnika : XFP tip kabliranja : SMF interfejsi : LC talasna dužina : 1570nm Maksimalna udaljenost prenosa : 80 Km usluga i podršk

Cisco SFPH10 GBCU15m kompatibilan Tip konektora : SFP+ na SFP+ konektor Dužina kabla : 1,5 m (5ft) Cisco SFPH10 GBCU15m kompatibilan Tip konektora : SFP+ na SFP+ konektor...

Konektori : Duplex LC Mrežni portovi : SFP+ Maksimalna udaljenost : 100 m preko OM3 Talasna dužina : 850 nm Kompatibilni brend : za HP MSA Vrsta vlakana : MMF Digitalni Dijagnostički Nadz

Brzina prenosa podataka : 10 Gbps Talasna dužina : 1550,92 nm Udaljenost / moć budžet : 80km Vrsta vlakana : SMF Raspon radne temperature : 0 do 70 stepeni C...

10 GBase aktivni optički kabl (AOC), 10 G Ethernet, 30 metar Široko kompatibilan sa Cisco SFP10gaoc25m, Ubiquiti, Dlink, Supermicro, Mikrotik, ZTE, Quanta, Solarflare, Palo Alto, F5, itd u

Proizvedeno u Sjedinjenim Državama Dizajn koji pruža visoku dostupnost, skalabilnost i za maksimalnu fleksibilnost i cijenu / performanse Dužina kabla9.84 ft Dimenzija paketa : 33,8 centi

Za Extreme 10052h kompatibilan Brzina prenosa podataka : 1.25 Gb / e Reach : 10km Dužina talasa : 1310nm Vrsta vlakana : SMF Extreme P / N : 10052h 1000 BaseLX, SFP, Hi, SMF (1310nm talas

Kompatibilnost u svim OEM aplikacijama Dužina : 20m kategorija : QSFP+ aktivni optički kablovi Cable Cable Aktivni optički kablovi Axiom fiber (AOC) su 100% kompatibilni u svim OEM aplika

XCVRS60 U27 / XCVRS60 U33 Ciena XcvrS60u27 / XCVRS60u33 kompatibilan Talasna dužina : 1270nm / 1330nm 60km XCVRS60 U27 / XCVRS60 U33 Ciena XcvrS60u27 / XCVRS60u33 kompatibilan Talasna d

Scroll